>

PREKĖS

1 klasė.     Chemijos produktai, naudojami pramonėje, mokslo reikmėms, fotografijoje, žemės ūkyje, sodininkystėje ir miškininkystėje; neapdirbtos sintetinės dervos ir plastikai; ugnies gesinimo ir priešgaisriniai mišiniai; metalų grūdinimo ir litavimo preparatai; medžiagos, gyvulių odoms ir kailiams rauginti; klijai pramonės reikmėms; glaistai ir kitos glaistymo pastos; kompostas, mėšlas, trąšos; biologiniai preparatai, naudojami pramonėje ir mokslo reikmėms.

2 klasė.     Dažai, politūros, lakai; antikorozinės medžiagos ir medieną nuo irimo saugančios medžiagos; dažymo medžiagos ir dažikliai; spausdinimo, ženklinimo ir graviravimo dažai; neapdorotos gamtinės dervos; metalų folija ir milteliai dažymo, dekoravimo, spausdinimo ir meno reikmėms.

3 klasė.     Negydomoji kosmetika ir tualetiniai preparatai; negydomieji dantų milteliai ir pastos; parfumerija, eteriniai aliejai; balinimo preparatai ir kitos skalbimo medžiagos; valymo, poliravimo ir švitrinamojo apdirbimo preparatai.

4 klasė.     Techniniai aliejai ir riebalai, vaškas; tepalai; dulkių sugeriamieji, drėkinamieji ir rišamieji mišiniai; degalai ir apšvietimo medžiagos; apšvietimo žvakės ir dagčiai.

5 klasė.     Vaistai, medicinos ir veterinarijos preparatai; higienos preparatai medicinos reikmėms; dietinis maistas ir dietinės medžiagos medicinos ar veterinarijos reikmėms, kūdikių maistas; žmonių ir gyvūnų maisto papildai; pleistrai, tvarsliava; dantų plombavimo ir dantų išlajų gamybos medžiagos; dezinfekavimo preparatai; kenkėjų naikinimo preparatai; fungicidai, herbicidai.

6 klasė.     Ne brangieji metalai ir jų lydiniai, rūdos; metalinės statybinės medžiagos; kilnojamieji metaliniai statiniai; ne elektriniai metaliniai lynai ir viela; smulkios metalinės detalės; metaliniai sandėliavimo ir vežimo konteineriai; seifai.

7 klasė.     Mašinos, staklės, elektra valdomi įrankiai; varikliai, išskyrus antžeminių transporto priemonių; mašinų sankabų ir pavarų elementai, išskyrus antžeminių transporto priemonių; žemės ūkio padargai, išskyrus rankinius įrankius; perėtuvai; prekybos automatai.

8 klasė.     Įrankiai ir padargai (rankiniai); peiliai; ginklai, nešiojami prie perpetės diržo, išskyrus šaunamuosius; skustuvai.

9 klasė.     Moksliniai, tyrimų, navigacijos, geodeziniai, fotografijos, kinematografijos, audiovizualiniai, optiniai, svėrimo, matavimo, signalizavimo, aptikimo, testavimo, tikrinimo, gelbėjimo, mokymo prietaisai ir aparatai; praleidimo, perjungimo, transformavimo, akumuliavimo, reguliavimo ir valdymo aparatai ir prietaisai elektrai skirstyti ir naudoti; garso, vaizdo ar duomenų įrašymo, perdavimo, atkūrimo ar apdorojimo aparatai ir prietaisai; įrašytos ar parsisiunčiamosios laikmenos, kompiuterių programinė įranga, tuščios skaitmeninės ar analoginės įrašymo ir saugojimo laikmenos; monetinių aparatų mechanizmai; kasos aparatai, skaičiavimo įrenginiai; kompiuteriai ir kompiuterių periferiniai įrenginiai; narų kostiumai, narų kaukės, nardytojų ausų kamščiai, narų ir plaukikų nosies spaustukai, nardytojų pirštinės, povandeninio plaukiojimo kvėpavimo aparatai; gesintuvai.

10 klasė.     Chirurgijos, medicinos, odontologijos ir veterinarijos aparatai ir instrumentai; rankų ir kojų protezai, akių ir dantų protezai; ortopediniai gaminiai; žaizdų siuvimo medžiagos; gydomieji ir pagalbiniai įtaisai neįgaliesiems; masažavimo aparatai; naujagimių slaugos aparatai, prietaisai ir reikmenys; lytinio aktyvumo aparatai, priemonės ir reikmenys.

11 klasė.     Apšvietimo, šildymo, vėsinimo, garų gamybos, valgio gaminimo, džiovinimo, vėdinimo, vandens tiekimo ir sanitariniai prietaisai ir įrenginiai.

12 klasė.     Transporto priemonės; sausumos, vandens ir oro susisiekimo priemonės.

13 klasė.     Šaunamieji ginklai; šaudmenys ir sviediniai; sprogstamosios medžiagos; fejerverkai.

14 klasė.     Brangieji metalai ir jų lydiniai; juvelyriniai dirbiniai, brangakmeniai ir pusbrangiai akmenys; laikrodžiai ir kiti laikmačiai.

15 klasė.     Muzikos instrumentai; natų ir muzikos instrumentų stovai; dirigentų lazdelės.

16 klasė.     Popierius ir kartonas; spaudiniai; įrišimo medžiagos; fotonuotraukos; raštinės ir biuro reikmenys, išskyrus baldus; raštinės ir buitinės lipniosios medžiagos; braižymo, piešimo ir dailininkų reikmenys; teptukai; mokomoji medžiaga ir vaizdinės priemonės; plastikiniai vyniojimo ir pakavimo lakštai, plėvelės ir maišeliai; šriftai, klišės.

17 klasė.     Neapdirbtas ir iš dalies apdirbtas kaučiukas, gutaperčia, guma, asbestas, žėrutis ir jų pakaitalai; ekstruduotieji plastikai ir dervos gamybos reikmėms; užpildai, sandarinimo ir izoliacinės medžiagos; ne metaliniai lankstieji vamzdžiai ir žarnos.

18 klasė.    Odos ir odų pakaitalai; gyvūnų odos ir kailiai; lagaminai ir kelioniniai krepšiai; lietaus ir saulės skėčiai; lazdos (kriukiai); rimbai, botagai, pakinktai ir balnojimo reikmenys; antkakliai, pasaitai ir gyvūnų apdarai.

19 klasė.    Ne metalinės statybinės medžiagos; ne metaliniai statybiniai standieji vamzdžiai; asfaltas, dervos, degutas ir bitumas; ne metaliniai kilnojamieji statiniai; ne metaliniai paminklai.

20 klasė.     Baldai, veidrodžiai, paveikslų rėmai; ne metaliniai sandėliavimo ir vežimo konteineriai; neapdirbtas ar iš dalies apdirbtas kaulas, ragas, banginio ūsas ar perlamutras; kriauklės; jūros puta; gintaras.

21 klasė.     Namų apyvokos arba virtuvės reikmenys ir talpyklos; virtuvės indai ir stalo reikmenys, išskyrus peilius, šakutes ir šaukštus; šukos ir kempinės; šepečiai, išskyrus teptukus; šepečių medžiagos; valymo reikmenys; neapdirbtas arba iš dalies apdirbtas stiklas, išskyrus statybinį; stiklo, porceliano ir keramikos gaminiai.

22 klasė.     Lynai ir virvės, špagatai; tinklai; palapinės ir brezentas; audinio ar sintetinių medžiagų stoginės; burės; biralų maišai (sandėliavimui ir vežimui); kamšalai ir užpildai, išskyrus popierinius, kartoninius, guminius ar plastikinius; pluoštinė tekstilės žaliava ir jos pakaitalai.

23 klasė.     Tekstilės verpalai ir siūlai.

24 klasė.     Audiniai ir tekstilės pakaitalai; buitiniai baltiniai; tekstilinės ar plastikinės užuolaidos.

25 klasė.     Drabužiai, apranga, avalynė, galvos apdangalai.

26 klasė.     Nėriniai, juostelės ir siuvinėti gaminiai, galanterijos juostos ir kaspinai; sagos, kabliukai, kilputės, smeigtukai, adatos; dirbtinės gėlės; plaukų papuošalai; netikri plaukai.

27 klasė.     Kilimai, dembliai, patiesalai, linoleumas ir kitos grindų dangos; ne tekstiliniai sienų apmušalai .

28 klasė.     Žaidimai ir žaislai; vaizdo žaidimų aparatai; gimnastikos ir sporto reikmenys; Kalėdų eglučių papuošalai.

29 klasė.     Mėsa, žuvis, paukštiena ir žvėriena; mėsos ekstraktai; konservuoti, šaldyti, džiovinti, virti ir kepti vaisiai ir daržovės; drebučiai, uogienės, kompotai; kiaušiniai; pienas, sūris, sviestas, jogurtas ir kiti pieno produktai; maistiniai aliejai ir riebalai.

30 klasė.     Kava, arbata, kakava ir jų pakaitalai; ryžiai, makaronų gaminiai ir lakštiniai; tapijoka ir sago kruopos; miltai ir grūdų produktai; duona, pyragai ir konditerijos gaminiai; šokoladas; ledai, šerbetas ir kiti valgomieji ledai; cukrus, medus, sirupas; mielės, kepimo milteliai; druska, kvapieji prieskoniai, aštrieji prieskoniai, konservuotos prieskoninės žolės; actas, padažai ir kiti pagardai; ledas (užšaldytas vanduo).

31 klasė.     Nevalyti ir neapdoroti žemės ūkio, akvakultūros, sodo ir miško produktai; nevalyti ir neapdoroti grūdai ir sėklos; švieži vaisiai ir daržovės, šviežios žolės; gyvi augalai ir gėlės; svogūnėliai, sodinukai ir sodinimo sėklos; gyvi gyvūnai; pašarai ir gyvūnų gėrimai; salyklas.

32 klasė.     Alus; gaivieji gėrimai; mineralinis ir gazuotas vanduo; vaisių gėrimai ir vaisių sultys; sirupai ir kiti gaiviųjų gėrimų gaminimo mišiniai.

33 klasė.     Svaigieji gėrimai, išskyrus alų; svaigiųjų gėrimų gaminimo preparatai.

34 klasė.     Tabakas ir tabako pakaitalai; cigaretės ir cigarai; elektroninės cigaretės ir rūkymo inhaliatoriai; rūkymo reikmenys; degtukai.
 

PASLAUGOS

35 klasė.     Reklama; verslo vadyba, organizavimas ir tvarkyba; įstaigų veikla.

36 klasė.     Finansinės, piniginės ir banko paslaugos; draudimo paslaugos; nekilnojamojo turto paslaugos.

37 klasė.     Statybos paslaugos; įrengimo ir taisymo (remonto) paslaugos; kasyba, naftos ar dujų gręžinių gręžimas.

38 klasė.     Telekomunikacijų paslaugos.

39 klasė.     Vežimas; prekių pakavimas ir sandėliavimas; kelionių rengimas.

40 klasė.     Medžiagų apdirbimas ir apdorojimas; šiukšlių ir atliekų perdirbimas; oro valymas ir vandens apdorojimas; spausdinimo paslaugos; maisto ir gėrimų konservavimas.

41 klasė.     Švietimas; mokymas; pramogos; sportinė ir kultūrinė veikla.

42 klasė.     Mokslo ir technologijų paslaugos ir su tuo susiję tyrimai ir projektavimas; pramoninės analizės, pramoninių tyrimų ir pramoninio konstravimo paslaugos; kokybės tikrinimo ir autentiškumo patvirtinimo paslaugos; kompiuterių programinės ir aparatinės įrangos projektavimas ir tobulinimas.

43 klasė.     Maisto ir gėrimų parūpinimo paslaugos; laikinas apgyvendinimas.

44 klasė.     Medicinos paslaugos; veterinarijos paslaugos; žmonių ar gyvūnų higieninė ir grožio priežiūra; žemdirbystės, akvakultūros, sodininkystės ir miškininkystės paslaugos.

45 klasė.     Juridinės paslaugos; fizinė asmenų ir daiktinės nuosavybės apsauga; pažinčių paslaugos, internetinių socialinių tinklų paslaugos; laidojimo paslaugos; vaikų priežiūra.

Atnaujinimo data: 2024-01-06