Elektroninės paslaugos

Turite klausimų, susijusių su paraiškų ir prašymų pildymu? Susisiekite su mumis telefonu +370 5 278 0290 arba el. paštu [email protected]

Rekomenduojame naudotis šiomis interneto naršyklėmis (patartina naudotis naujausiomis naršyklių versijomis): Microsoft Internet Explorer, Mozilla FireFox, Chrome. Šiuo metu nepalaikoma naršyklė Apple Safari (MAC vartotojams).

Apie pastebėtus techninius sutrikimus informuokite mus el. paštu [email protected]

Įspėjimas dėl klaidinančių sąskaitų

Padaugėjus apgaulingų prašymų sumokėti mokesčius už pramoninės nuosavybės objektų registravimą, bet kokie kiti trečiųjų asmenų, neturinčių įgaliojimo atstovauti pareiškėjui, pateikti pranešimai, sąskaitos ar kiti dokumentai, kuriais prašoma sumokėti kokius nors mokesčius už pramoninės nuosavybės registravimo procedūras Lietuvoje, yra nepagrįsti ir mokėjimai pagal juos neturėtų būti atliekami. Raginame pareiškėjus išlikti budriems ir, kilus įtarimams dėl gautų prašymų sumokėti mokesčius už pramoninės nuosavybės objektų registravimą, kviečiame kreiptis į VPB telefonu +370 5 278 0290 arba el. paštu [email protected]. Išsami informacija apie apgaulingas sąskaitas ir jų pavyzdžiai pateikiami čia.

Atnaujinimo data: 2023-12-29