BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Svarbi žinia - atnaujinamas MVĮ fondo projekto čekio 1 finansavimas!

Data

2022 11 09

Įvertinimas
1
Cekis-1-paveikslelis2.png

2022 m. lapkričio 9 d. 9.30 val. Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba (ESINT) atnaujina paraiškų Mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) fondo projekto Čekio 1 veikloms (IP Scan paslaugai, prekių ženklams ir dizainui) kompensuoti priėmimą. Nuo šios datos galima teikti naujas paraiškas ir pateikti tas, kurios yra išsaugotos MVĮ paramos teikimo sistemoje.

Čekio 2, kuris skirtas nacionaliniams patentams, finansavimas yra teikiamas ir toliau pagal eiliškumo principą iki šių metų numatytos projekto pabaigos datos - 2022 m. gruodžio 16 d.

Kviečiame visus pareiškėjus, norinčius dar šiais metais pasinaudoti MVĮ fondo projektu kompensacijai gauti, nedelsti ir pateikti paraišką dėl kompensacijos skyrimo adresu: https://euipo.europa.eu/sme-fund/user/login

Visą naujausią informaciją apie šių metų MVĮ fondo projekto naujienas rasite ESINT https://euipo.europa.eu/ohimportal/lt/online-services/sme-fund ir Valstybinio patentų biuro https://vpb.lrv.lt/lt/aktualu/mvi-fondo-projektas-mazoms-ir-vidutinems-imonems-norincioms-apsaugoti-savo-in-2022-2024-metams puslapyje.

Jei turite klausimų dėl MVĮ fondo projekto, maloniai prašome kreiptis į Valstybinį patentų biurą el. paštu: [email protected] arba telefonu +370 5 278 02 97.