BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


MVĮ fondo naujienos – kvietimas į ESINT organizuojamą seminarą

Data

2023 09 08

Įvertinimas
0
patents-large_size_banner_webinar_2023_cover.jpg

Kviečiame registruotis į 2023 m. rugsėjo 12 d. 11:00 – 12:00 (Lietuvos laiku) ESINT organizuojamą trečiąjį 2023 m. MVĮ fondo projekto pristatymą.

Nuotolinio seminaro dalyviams bus pristatytas MVĮ fondo projektas, daugiausiai dėmesio skiriant MVĮ fondo projekto Čekio 3 (patentai) ir Čekio 4 (Bendrijos augalų veislių elektroniniu būdu teikiama paraiška) temoms ir susijusiems klausimams.

Seminaras vyks anglų kalba. Būtina išankstinė registracija.

Registracijos nuoroda: https://euipo.blumm.it/event/ar/906/webinar-20230912-1000.

Anksčiau ESINT organizuoti MVĮ fondo projekto pristatymai, kurių metu supažindinama kaip organizuojamas paraiškų teikimo procesas, kaip gauti išlaidų kompensacijas: spausti čia ir čia.

Plačiau apie šį projektą –  Valstybinio patentų biuro svetainėje: bit.ly/3YTMvV2 ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos svetainėje: https://bit.ly/3Pod9Da.

Dėl papildomos informacijos ar kilus klausimams, galite kreiptis tiesiogiai į ESINT [email protected] arba į Valstybinį patentų biurą el.paštu [email protected], telefonu +370 5 278 02 97 ar registruotis nuotolinei konsultacijai internetu https://intelektine.lt/konsultacijos.