BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


2023 metais tęsiamas 25 mln. Eur vertės MVĮ fondo projektas skirtas mažoms ir vidutinėms įmonėms, norinčioms apsaugoti savo intelektinę nuosavybę

Data

2023 01 23

Įvertinimas
1
SME_fund_jan_2023_1-cover.png

Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba (toliau – ESINT) kartu su Europos Komisija 2023 metais tęsia projektą „Mažų ir vidutinių įmonių fondas“ (toliau – MVĮ fondo projektas). Šis projektas skirtas suteikti finansinę paramą mažoms ir vidutinėms įmonėms (MVĮ), norinčioms apsaugoti ir efektyviai valdyti savo intelektinę nuosavybę.

Europos MVĮ sudaro daugiau kaip 99 proc. visų Europos įmonių. Praėjusiais metais daugiau kaip 20 000 Europos MVĮ (iš jų daugiau kaip 950 Lietuvos MVĮ)  pasinaudojo MVĮ fondo projekto kompensacijomis skirtomis prekių ženklų, dizaino, patentų registracijai ar susigrąžino dalį patirtų išlaidų už išankstinės intelektinės nuosavybės diagnostikos paslaugą (IP Scan). Daugumoje šių MVĮ dirbo mažiau nei 10 darbuotojų ir daugelis jų pirmą kartą registravo intelektinės nuosavybės teises. Jei esate MVĮ, kviečiame nuo 2023 m. sausio 23 dienos teikti paraiškas kompensacijai gauti ir susigrąžinti iki 1 630 Eur:

  • 90% intelektinės nuosavybės išankstinio nustatymo paslaugų („IP Scan“) kainos;
  • 75% prekių ženklų ir dizaino mokesčių už prekių ženklo ar dizaino apsaugą ES lygiu;
  • 75% prekių ženklų ir dizaino mokesčių už prekių ženklo ar dizaino apsaugą nacionaliniu ar regioniniu lygiu;
  • 50% už ES ribų taikomų tarptautinių prekių ženklo ir dizaino registravimo mokesčių sumos.

Plačiau apie šį projektą – Valstybinio patentų biuro svetainėje: Kompensacijos teikiant IP Scan, prekių ženklų ir dizaino paraiškas.

Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos svetainėje: https://euipo.europa.eu/ohimportal/lt/online-services/sme-fund.

KVIEČIAME Į NUOTOLINĮ SEMINARĄ!

Norinčius sužinoti daugiau apie šį projektą, kviečiame registruotis į 2023 m. sausio 31 d. 11:00 – 12:00 (Lietuvos laiku) ESINT organizuojamą  2023 m. MVĮ fondo projekto pristatymą. Nuotolinio seminaro metu renginio dalyviai bus supažindinti kaip šiais metais bus organizuojamas paraiškų teikimo procesas, kaip gauti išlaidų kompensacijas teikiant IP Scan, prekių ženklų ir dizaino paraiškų prašymus.

Būtina išankstinė registracija. Registracijos nuoroda: https://euipo.blumm.it/event/ar/283/webinar-20230131-1000.