BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pareiškėjų patogumui įdiegtas naujas Prekių ženklų ir dizaino savitarnos portalas

Data

2022 11 10

Įvertinimas
5
Savitarna-cover-new.png

Valstybinis patentų biuras, tobulindamas galimybes pareiškėjams naudotis elektroninėmis paslaugomis, 2022 m. lapkričio 10 d. įdiegė naują Prekių ženklų ir dizaino savitarnos portalą (anglų k. user area portal).

Lengvai prieinamas ir naudotojui draugiškas elektroninių paslaugų savitarnos portalas keičia senąją jo versiją. Kiekvienas naudotojas, susikūręs asmeninę paskyrą savitarnos portale, gali greitai ir paprastai, naudodamas savo elektroninį paštą, prisijungti prie savitarnos portalo. Naudotojui sudaroma galimybė saugiai ir patogiai paduoti prekių ženklų, dizaino paraiškas ir kitus prašymus, valdyti šiame portale esančią informaciją.

Savitarnos portalas buvo kuriamas pagal Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos Europos bendradarbiavimo programos projektą.

Prieigą prie Savitarnos portalo rasite čia (prekių ženklai) arba čia (dizainas).

Instrukcijas, kaip susikurti naudotis naująja savitarna, rasite čia ir čia.

Kviečiame susikurti paskyrą naujame Prekių ženklų ir dizaino savitarnos portale ir aktyviai naudotis Valstybinio patentų biuro teikiamomis elektroninėmis paslaugomis! Tai patogu, greita, paprasta ir efektyvu!