BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame į konferenciją „Kova su klastotėmis – kaip nugalėti ir išlikti?“

Data

2022 11 17

Įvertinimas
1
Cover-konf-vpb.png

Kviečiame savo kalendoriuose pasižymėti svarbią datą - 2022 m. lapkričio 29 d. – šią dieną vyks konferencija „Kova su klastotėmis – kaip nugalėti ir išlikti?“. Ją organizuoja Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras, bendradarbiaudamas kartu su Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba pagal dvišalį bendradarbiavimo susitarimą.

Konferencijos metu sieksime atsakyti į klausimus, kokie prekės požymiai gali padėti nustatyti jos autentiškumą; iš kur ir kodėl atsiranda klastotės; kokios jų plitimo tendencijos; kaip užtikrinama, kad klastotės nepadarytų žalos sveikatai; kokios psichologinės nuostatos veikia vartotojus renkantis prekes. Renginio metu garsūs Lietuvos dizaineriai, ekspertai iš Muitinės, Kriminalinės policijos, vaistinių asociacijos, taip pat – advokatų bendruomenės atstovai, psichologas, mados žurnalistė, atstovai iš tarptautinės kovos su klastotėmis asociacijos "REACT" ir ES intelektinės nuosavybės tarnybos, dalinsis patirtimi ir vertingomis pamokomis iš savo praktikos.

Diskusijos metu drauge su įkvepiančiais pranešėjais - dizainere Agne Kuzmickaite,  advokate Vilija Viešūnaite bei  psichologu Gediminu Navaičiu, bandysime rasti atsakymą į klausimą, kodėl klastotė niekada nebus madinga?

Esame tikri, kad ši konferencija - tai forumas, kuriame susitinkame gyvai, dalinamės savo patirtimi ir plečiame žinias apie vieną didžiausių problemų intelektinės nuosavybės srityje - prekių klastojimą ir jų daromą žalą kiekvienam iš mūsų.

Iki susitikimo renginyje!

Konferencija vyks Vilniuje, viešbutyje Neringa, Gedimino pr. 23.
Išsamią konferencijos programą rasite čia.
Konferencija yra nemokama, tačiau būtina registracija: https://forms.gle/bvDSNJhNdAeuDTDL9.