BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame dalyvauti 2023 metų PINO Globalių apdovanojimų konkurse

Data

2023 01 17

Įvertinimas
0
WIPO-Global-Awards-cover.png

Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacija (toliau – PINO) kviečia mažas ir vidutines įmones iš viso pasaulio, veikiančias visuose ekonomikos sektoriuose: technologijų, žemės ūkio, kūrybinių industrijų ir kituose sektoriuose, dalyvauti 2023 metų PINO Globalių apdovanojimų (,,2023 WIPO Global Awards“) konkurse, kuris vyksta 2023 m. sausio 16 d. – kovo 31 d.

Konkurso tikslas – skatinti intelektinės nuosavybės komercializavimą apdovanojant įmones, kurios sumaniai naudojasi intelektine nuosavybe, ir spręsti poreikį sukurti labiau įtraukią pasaulinę inovacijų ekosistemą, kuri geriau išnaudotų didžiulę novatorišką ir kūrybinę verslininkų, jaunimo ir moterų potencialą.

Dalyvauti šiame konkurse ir sužinoti daugiau apie apdovanojimus galite čia: https://www.wipo.int/global-awards/en/2023/.