BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Prekių ženklo registracijos galiojimas

Prekių ženklo registracija galioja dešimt metų nuo paraiškos padavimo datos. Prekių ženklo registraciją galima atnaujinti kitam 10 metų laikotarpiui, atnaujinimų skaičius nėra ribojamas. Mokestis už galiojimo pratęsimą ir prašymas, jeigu ženklo registracijos galiojimą norima pratęsti daliai prekių ar paslaugų arba pakeisti kitus registracijos duomenis (keičiasi ženklo savininko ar atstovo adresas, pavadinimas, keičiasi atstovas ir kt.), turi būti pateiktas per paskutinius šešis ženklo registracijos galiojimo mėnesius. Laiku nesumokėjus mokesčio, 50 procentų padidintas mokestis gali būti sumokėtas per 6 mėnesius nuo registracijos galiojimo pasibaigimo dienos.

Mokesčio už prekių ženklo galiojimą pratęsimo dydis priklauso nuo prekių ir paslaugų, kurioms registruotas ženklas, skaičiaus.

Už prekių ženklo galiojimo mokesčių sumokėjimą nustatytais terminais yra atsakingas pats ženklo savininkas. Valstybinis patentų biuras ženklo savininkui praneša apie registracijos galiojimo pabaigą likus ne mažiau kaip šešiems mėnesiams iki jos galiojimo pabaigos.  

Rekomenduojama ženklo savininkui prieš atliekant pratęsimą pasitikrinti ženklo registracijos duomenis ir, jei reikia, juos atnaujinti (už duomenų pakeitimą, išskyrus ženklo vaizdą atskiro mokesčio mokėti nereikia). Pasitikrinti duomenis, juos pakeisti, jei reikia, ir sumokėti mokestį už pratęsimą galima pasinaudojant VPB elektroninėmis paslaugomis.

Jeigu sumokamas tik mokestis už ženklo registracijos pratęsimą ir nepateikiamas prašymas pratęsti, galiojimo pratęsimas atliekamas VPB gavus informaciją apie mokesčio už galiojimo pratęsimą sumokėjimą ir tokiems duomenims, kurie yra įrašyti Registre.

Tam, kad užtikrinti tinkamą prekių ženklo registracijos galiojimo pratęsimą, jeigu tai yra daroma nesinaudojant VPB elektroninėmis paslaugomis, sumokėjus mokestį prašoma pranešti VPB el. paštu [email protected]

Pateikti prašymą pratęsti ženklo galiojimą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-11