BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Klasių antraštės

PREKĖS

1 klasė.       Chemijos produktai, naudojami pramonėje, mokslo reikmėms, fotografijoje, žemės ūkyje, sodininkystėje ir miškininkystėje; neapdirbtos sintetinės dervos ir plastikai; ugnies gesinimo ir priešgaisriniai mišiniai; metalų grūdinimo ir litavimo preparatai; medžiagos, gyvulių odoms ir kailiams rauginti; klijai pramonės reikmėms; glaistai ir kitos glaistymo pastos; kompostas, mėšlas, trąšos; biologiniai preparatai, naudojami pramonėje ir mokslo reikmėms.

2 klasė.       Dažai, politūros, lakai; antikorozinės medžiagos ir medieną nuo irimo saugančios medžiagos; dažymo medžiagos ir dažikliai; spausdinimo, ženklinimo ir graviravimo dažai; neapdorotos gamtinės dervos; metalų folija ir milteliai dažymo, dekoravimo, spausdinimo ir meno reikmėms.

3 klasė.       Negydomoji kosmetika ir tualetiniai preparatai; negydomieji dantų milteliai ir pastos; parfumerija, eteriniai aliejai; balinimo preparatai ir kitos skalbimo medžiagos; valymo, poliravimo, šveitimo ir švitrinamojo apdirbimo preparatai.

4 klasė.       Techniniai aliejai ir riebalai, vaškas; tepalai; dulkių sugeriamieji, drėkinamieji ir rišamieji mišiniai; degalai ir apšvietimo medžiagos; apšvietimo žvakės ir dagčiai.

5 klasė.       Vaistai, medicinos ir veterinarijos preparatai; higienos preparatai medicinos reikmėms; dietinis maistas ir dietinės medžiagos medicinos ar veterinarijos reikmėms, kūdikių maistas; žmonių ir gyvūnų maisto papildai; pleistrai, tvarsliava; dantų plombavimo ir dantų išlajų gamybos medžiagos; dezinfekavimo preparatai; kenkėjų naikinimo preparatai; fungicidai, herbicidai.

6 klasė.       Ne brangieji metalai ir jų lydiniai, rūdos; metalinės statybinės medžiagos; kilnojamieji metaliniai statiniai; ne elektriniai metaliniai lynai ir viela; smulkios metalinės detalės; metaliniai sandėliavimo ir vežimo konteineriai; seifai.

7 klasė.       Mašinos, staklės, elektra valdomi įrankiai; varikliai, išskyrus antžeminių transporto priemonių; mašinų sankabų ir pavarų elementai, išskyrus antžeminių transporto priemonių; žemės ūkio padargai, išskyrus rankinius įrankius; perėtuvai; prekybos automatai.

8 klasė.       Įrankiai ir padargai (rankiniai); peiliai; ginklai, nešiojami prie perpetės diržo, išskyrus šaunamuosius; skustuvai.

9 klasė.       Moksliniai, tyrimų, navigacijos, geodeziniai, fotografijos, kinematografijos, audiovizualiniai, optiniai, svėrimo, matavimo, signalizavimo, aptikimo, testavimo, tikrinimo, gelbėjimo, mokymo prietaisai ir aparatai; praleidimo, perjungimo, transformavimo, akumuliavimo, reguliavimo ir valdymo aparatai ir prietaisai elektrai skirstyti ir naudoti; garso, vaizdo ar duomenų įrašymo, perdavimo, atkūrimo ar apdorojimo aparatai ir prietaisai; įrašytos ar parsisiunčiamosios laikmenos, kompiuterių programinė įranga, tuščios skaitmeninės ar analoginės įrašymo ir saugojimo laikmenos; monetinių aparatų mechanizmai; kasos aparatai, skaičiavimo įrenginiai; kompiuteriai ir kompiuterių periferiniai įrenginiai; narų kostiumai, narų kaukės, nardytojų ausų kamščiai, narų ir plaukikų nosies spaustukai, nardytojų pirštinės, povandeninio plaukiojimo kvėpavimo aparatai; gesintuvai.

10 klasė.     Chirurgijos, medicinos, odontologijos ir veterinarijos aparatai ir instrumentai; rankų ir kojų protezai, akių ir dantų protezai; ortopediniai gaminiai; žaizdų siuvimo medžiagos; gydomieji ir pagalbiniai įtaisai neįgaliesiems; masažavimo aparatai; naujagimių slaugos aparatai, prietaisai ir reikmenys; lytinio aktyvumo aparatai, priemonės ir reikmenys.

11 klasė.     Apšvietimo, šildymo, vėsinimo, garų gamybos, valgio gaminimo, džiovinimo, vėdinimo, vandens tiekimo ir sanitariniai prietaisai ir įrenginiai.

12 klasė.     Transporto priemonės; sausumos, vandens ir oro susisiekimo priemonės.

13 klasė.     Šaunamieji ginklai; šaudmenys ir sviediniai; sprogstamosios medžiagos; fejerverkai.

14 klasė.     Brangieji metalai ir jų lydiniai; juvelyriniai dirbiniai, brangakmeniai ir pusbrangiai akmenys; laikrodžiai ir kiti laikmačiai.

15 klasė.     Muzikos instrumentai; natų ir muzikos instrumentų stovai; dirigentų lazdelės.

16 klasė.     Popierius ir kartonas; spaudiniai; įrišimo medžiagos; fotonuotraukos; raštinės ir biuro reikmenys, išskyrus baldus; raštinės ir buitinės lipniosios medžiagos; braižymo, piešimo ir dailininkų reikmenys; teptukai; mokomoji medžiaga ir vaizdinės priemonės; plastikiniai vyniojimo ir pakavimo lakštai, plėvelės ir maišeliai; šriftai, klišės.

17 klasė.     Neapdirbtas ir iš dalies apdirbtas kaučiukas, gutaperčia, guma, asbestas, žėrutis ir jų pakaitalai; ekstruduotieji plastikai ir dervos gamybos reikmėms; užpildai, sandarinimo ir izoliacinės medžiagos; ne metaliniai lankstieji vamzdžiai ir žarnos.

18 klasė.     Odos ir odų pakaitalai; gyvūnų odos ir kailiai; lagaminai ir kelioniniai krepšiai; lietaus ir saulės skėčiai; lazdos (kriukiai); rimbai, botagai, pakinktai ir balnojimo reikmenys; antkakliai, pasaitai ir gyvūnų apdarai.

19 klasė.     Ne metalinės statybinės medžiagos; ne metaliniai statybiniai standieji vamzdžiai; asfaltas, dervos, degutas ir bitumas; ne metaliniai kilnojamieji statiniai; ne metaliniai paminklai.

20 klasė.     Baldai, veidrodžiai, paveikslų rėmai; ne metaliniai sandėliavimo ir vežimo konteineriai; neapdirbtas ar iš dalies apdirbtas kaulas, ragas, banginio ūsas ar perlamutras; kriauklės; jūros puta; gintaras.

21 klasė.     Namų apyvokos arba virtuvės reikmenys ir talpyklos; virtuvės indai ir stalo reikmenys, išskyrus peilius, šakutes ir šaukštus; šukos ir kempinės; šepečiai, išskyrus teptukus; šepečių medžiagos; valymo reikmenys; neapdirbtas arba iš dalies apdirbtas stiklas, išskyrus statybinį; stiklo, porceliano ir keramikos gaminiai.

22 klasė.     Lynai ir virvės, špagatai; tinklai; palapinės ir brezentas; audinio ar sintetinių medžiagų stoginės; burės; biralų maišai (sandėliavimui ir vežimui); kamšalai ir užpildai, išskyrus popierinius, kartoninius, guminius ar plastikinius; pluoštinė tekstilės žaliava ir jos pakaitalai.

23 klasė.     Tekstilės verpalai ir siūlai.

24 klasė.     Audiniai ir tekstilės pakaitalai; buitiniai baltiniai; tekstilinės ar plastikinės užuolaidos.

25 klasė.     Drabužiai, apranga, avalynė, galvos apdangalai.

26 klasė.     Nėriniai, juostelės ir siuvinėti gaminiai, galanterijos juostos ir kaspinai; sagos, kabliukai, kilputės, smeigtukai, adatos; dirbtinės gėlės; plaukų papuošalai; netikri plaukai.

27 klasė.     Kilimai, dembliai, patiesalai, linoleumas ir kitos grindų dangos; ne tekstiliniai sienų apmušalai.

28 klasė.     Žaidimai ir žaislai; vaizdo žaidimų aparatai; gimnastikos ir sporto reikmenys; Kalėdų eglučių papuošalai.

29 klasė.     Mėsa, žuvis, paukštiena ir žvėriena; mėsos ekstraktai; konservuoti, šaldyti, džiovinti, virti ir kepti vaisiai ir daržovės; drebučiai, uogienės, kompotai; kiaušiniai; pienas, sūris, sviestas, jogurtas ir kiti pieno produktai; maistiniai aliejai ir riebalai.

30 klasė.     Kava, arbata, kakava ir jų pakaitalai; ryžiai, makaronų gaminiai ir lakštiniai; tapijoka ir sago kruopos; miltai ir grūdų produktai; duona, pyragai ir konditerijos gaminiai; šokoladas; ledai, šerbetas ir kiti valgomieji ledai; cukrus, medus, sirupas; mielės, kepimo milteliai; druska, kvapieji prieskoniai, aštrieji prieskoniai, konservuotos prieskoninės žolės; actas, padažai ir kiti pagardai; ledas (užšaldytas vanduo).

31 klasė.     Nevalyti ir neapdoroti žemės ūkio, akvakultūros, sodo ir miško produktai; nevalyti ir neapdoroti grūdai ir sėklos; švieži vaisiai ir daržovės, šviežios žolės; gyvi augalai ir gėlės; svogūnėliai, sodinukai ir sodinimo sėklos; gyvi gyvūnai; pašarai ir gyvūnų gėrimai; salyklas.

32 klasė.     Alus; gaivieji gėrimai; mineralinis ir gazuotas vanduo; vaisių gėrimai ir vaisių sultys; sirupai ir kiti gaiviųjų gėrimų gaminimo mišiniai.

33 klasė.     Svaigieji gėrimai, išskyrus alų; svaigiųjų gėrimų gaminimo preparatai.

34 klasė.     Tabakas ir tabako pakaitalai; cigaretės ir cigarai; elektroninės cigaretės ir rūkymo inhaliatoriai; rūkymo reikmenys; degtukai.

 

PASLAUGOS

35 klasė.     Reklama; verslo vadyba, organizavimas ir tvarkyba; įstaigų veikla.

36 klasė.     Finansinės, piniginės ir banko paslaugos; draudimo paslaugos; nekilnojamojo turto paslaugos.

37 klasė.     Statybos paslaugos; įrengimo ir taisymo (remonto) paslaugos; kasyba, naftos ar dujų gręžinių gręžimas.

38 klasė.     Telekomunikacijų paslaugos.

39 klasė.     Vežimas; prekių pakavimas ir sandėliavimas; kelionių rengimas.

40 klasė.     Medžiagų apdirbimas ir apdorojimas; šiukšlių ir atliekų perdirbimas; oro valymas ir vandens apdorojimas; spausdinimo paslaugos; maisto ir gėrimų konservavimas.

41 klasė.     Švietimas; mokymas; pramogos; sportinė ir kultūrinė veikla.

42 klasė.     Mokslo ir technologijų paslaugos ir su tuo susiję tyrimai ir projektavimas; pramoninės analizės, pramoninių tyrimų ir pramoninio konstravimo paslaugos; kokybės tikrinimo ir autentiškumo patvirtinimo paslaugos; kompiuterių programinės ir aparatinės įrangos projektavimas ir tobulinimas.

43 klasė.    Maisto ir gėrimų parūpinimo paslaugos; laikinas apgyvendinimas.

44 klasė.    Medicinos paslaugos; veterinarijos paslaugos; žmonių ar gyvūnų higieninė ir grožio priežiūra; žemdirbystės, akvakultūros, sodininkystės ir miškininkystės paslaugos.

45 klasė.    Juridinės paslaugos; fizinė asmenų ir daiktinės nuosavybės apsauga; pažinčių paslaugos, internetinių socialinių tinklų paslaugos; laidojimo paslaugos; vaikų priežiūra.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-02-03