BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
Ok-brows-cover.png
2023 01 26
VPB Apeliacinio skyriaus praktika: domeno ir prekių ženklo santykis

Lietuvos Respublikos valstybinio patentų biuro Apeliacinis skyrius išnagrinėjo suinteresuoto asmens D. Alijošiaus protestą dėl pareiškėjo UAB „Rondinė“ prekių ženklo „OK BROWS“ neregistravimo ir nusprendė protestą atmesti ir registruoti prekių ženklą „OK BROWS“.

SME_fund_jan_2023_1-cover.png
2023 01 23
2023 metais tęsiamas 25 mln. Eur vertės MVĮ fondo projektas skirtas mažoms ir vidutinėms įmonėms, norinčioms apsaugoti savo intelektinę nuosavybę

Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba kartu su Europos Komisija 2023 metais tęsia projektą, skirtą suteikti finansinę paramą mažoms ir vidutinėms įmonėms, norinčioms apsaugoti ir efektyviai valdyti savo intelektinę nuosavybę.

WIPO-Global-Awards-cover.png
2023 01 17
Kviečiame dalyvauti 2023 metų PINO Globalių apdovanojimų konkurse

Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacija kviečia mažas ir vidutines įmones iš viso pasaulio dalyvauti 2023 metų PINO Globalių apdovanojimų konkurse.

wipo-das-cover.png
2023 01 09
VPB tapo PINO skaitmeninės prieigos paslaugos sistemos (DAS) nare

Nuo 2023 m. sausio 1 d. VPB oficialiai tapo Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos skaitmeninės prieigos paslaugos sistemos, skirtos keistis prioritetinių paraiškų dokumentais, nare.

MVI-projekto-apzvalga-01.png
2023 01 02
Antrus metus Lietuvos smulkus ir vidutinis verslas - tarp aktyviausiai pasinaudojusių MVĮ fondo projekto, skirto įmonėms, kuriančioms ir norinčioms apsaugoti savo intelektinę nuosavybę, parama

Baigėsi antrus metus iš eilės įgyvendinamas Europos Komisijos ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos projektas, skirtas suteikti finansinę paramą mažoms ir vidutinėms įmonėms, ...

Įrašų
puslapyje