BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
Europos-8-salys-03.png
2019 12 03
Vilniuje susitiko Šiaurės ir Baltijos šalių prekių ženklų ir dizaino ekspertai

2019 m. lapkričio 28-29 d. Vilniuje vyko Šiaurės ir Baltijos šalių prekių ženklų ir dizaino ekspertų susitikimas, kuriame dalyvavo nacionalinių Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Danijos, Švedijos, Norvegijos ir Islandijos pramoninės nuosavybės apsaugos tarnybų prekių ženklų ir dizaino specialistai.

Gaminio-dizainas-01.jpg
2019 11 27
Kviečiame į seminarą apie gaminio dizainą

Valstybinis patentų biuras 2019 m. gruodžio 5 d. kviečia į seminarą tema „Gaminio dizainas: menas ar (ir) rinkodaros priemonė?“

laptop-3174729.png
2019 11 15
Atnaujinta vidinė prekių ženklų ir dizaino registrų administravimo sistema

Valstybinis patentų biuras (VPB), įgyvendindamas vieną iš Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos (ESINT) dvišalio bendradarbiavimo projektų, užbaigė ESINT rekomenduojamą vidinės prekių ženklų ir dizaino registrų administravimo sistemos techninį atnaujinimą.

drusk-sem-01.jpg
2019 10 25
VPB ir ESINT surengė praktinius mokymus apie intelektinės nuosavybės apsaugą internete

Valstybinis patentų biuras, vykdydamas dvišalio bendradarbiavimo susitarimą su Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba (toliau – ESINT), surengė praktinius mokymus teismų, prokuratūros, policijos ir muitinės pareigūnams apie intelektinės nuosavybės teisių apsaugą internete, įskaitant ir tamsųjį internetą.

Astos-naudotas.png
2019 10 22
Dar dvi naujos paslaugos VPB elektroninių prašymų padavimo sistemoje

Valstybinis patentų biuras (VPB), nuolat didindamas paslaugų prieinamumą elektroninėje erdvėje, įdiegė dar 2 naujas su prekių ženklų registravimo procesu susijusias paslaugas: galimybę patogiai sutrumpinti prekių ir (arba) paslaugų sąrašą bei galimybę atšaukti paraišką arba išregistruoti prekių ženklą.

PINO-GA-su-Lina.png
2019 10 01
VPB atstovai dalyvauja PINO Generalinėse asamblėjose

2019 m. rugsėjo 29 – spalio 9 d. vyksta Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) Generalinės asamblėjos, kuriose kartu su Kultūros ministerijos ir Lietuvos Respublikos nuolatinės atstovybės Ženevoje atstovais dalyvauja Valstybinio patentų biuro (VPB) direktoriaus  pavaduotoja Lina Mickienė ir Teisės ir tarptautinių reikalų skyriaus vedėja Dovilė Tebelškytė.

EUIPO-experts-04.png
2019 09 30
Aptarti Valstybinio patentų biuro ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos bendradarbiavimo projektai ir bendradarbiavimo planai

Rugsėjo 23 d. Valstybiniame patentų biure lankėsi Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos atstovai.

Kadenciją pradeda nauja VPB vadovė
2019 09 24
Kadenciją pradeda nauja VPB vadovė

Šiandien kadenciją pradeda nauja Valstybinio patentų biuro vadovė Irina Urbonė.

VPB didina paslaugų prieinamumą elektroninėje erdvėje
2019 09 16
VPB didina paslaugų prieinamumą elektroninėje erdvėje

Valstybinis patentų biuras, siekdamas įgyvendinti vieną svarbiausių kokybės tikslų – padidinti paslaugų prieinamumą elektroninėje erdvėje, atnaujino elektroninių prašymų padavimo sistemą. 

Nemokamos ekspertų konsultacijos – rugsėjo 19 dieną
2019 09 12
Nemokamos ekspertų konsultacijos – rugsėjo 19 dieną

Kuriate prekių ženklą/dizainą, ar vystote verslą? O galbūt turite inovatyvią idėją, bet nežinote, ar verta ir kaip ją apsaugoti?

Intensyvūs Europos patentų sistemos mokymai
2019 09 11
Intensyvūs Europos patentų sistemos mokymai

CEIPI ir LPPI organizuoja išsamius patentų teisės pagrindų bei praktikos Europos patentų teisės srityje kursus, skirtus būsimiems patentų srities specialistams.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 6 Pirmyn