VPB konferencijoje – dėmesys intelektinės nuosavybės apsaugai ir ateities iššūkiams

Data

2018 12 07

Įvertinimas
5
Konferencija „Intelektinė nuosavybė. 100 metų praėjus“
Konferencija „Intelektinė nuosavybė. 100 metų praėjus“

2018 m. lapkričio 29–30 dienomis Valstybinio patentų biuro (VPB) organizuotoje konferencijoje „Intelektinė nuosavybė. 100 metų praėjus“ verslo atstovai, kūrėjai, teisininkai ir verslo konsultantai dalinosi patirtimis apie intelektinės nuosavybės vystymą ir jos apsaugą.

Konferencija buvo skirta Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui paminėti, todėl taip pat daug dėmesio buvo skirta intelektinės nuosavybės raidai Lietuvoje bei ateities iššūkiams. Renginyje dalyvavo apie 150 dalyvių iš Lietuvos, taip pat svečiai iš Vokietijos ir Ukrainos.

Konferencija „Intelektinė nuosavybė. 100 metų praėjus“ organizuota VPB kartu su ES intelektinės nuosavybės tarnyba, įgyvendinant 2018 m. dvišalio bendradarbiavimo susitarimą. VPB kasmet organizuoja renginių ciklus, skirtus pramoninės nuosavybės populiarinimui bei visuomenės švietimui. Visa informacija apie renginius skelbiama VPB interneto svetainėje.

 

Parsisiųskite konferencijoje skaitytus pranešimus:

 „Pramoninės nuosavybės apsauga Lietuvoje - pasiekimai ir iššūkiai“ (dr. Arūnas Želvys, Valstybinio patentų biuro direktorius)

 „Lietuvos prekės ženklai ir jų vartotojai. Dešimties metų retrospektyva“ ( Daiva Tonkūnienė, reklamos agentūros „DDB Vilnius“ vadovė)

 „Prekių ženklo (r)evoliucija“ (Romualda Stragienė, UAB „BIOK Laboratorija“)

 „Deeper patirtis: gilyn į eksporto vandenis“ (Aurelijus Liubinas, UAB „Deeper“ direktorius ir valdybos pirmininkas)

 „Blockchain technologijos potencialas valdant intelektinę nuosavybę“ (Jean – Maxime Riviere, Vokietijos kompanijos „Bernstein Technologies GmbH“ įkūrėjas)

 „Ukrainos Intelektinės nuosavybės apsaugos sistema ir aktualiausi prekių ženklų apsaugos klausimai Ukrainoje“ (Anastasiia Homeniuk, Ukrainos ekonominio vystymosi ir prekybos ministerijos Intelektinės nuosavybės departamento teisininkė)

 „Prekių ženklų apsaugos Rytų Europos rinkose ypatumai“ (Inga Lukauskienė, advokatų profesinės bendrijos „Žabolienė ir partneriai METIDA“ advokatė, patentinė patikėtinė)