BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


VPB atstovai dalyvauja PINO Generalinėse asamblėjose

Data

2019 10 01

Įvertinimas
1
PINO-GA-su-Lina.png

2019 m. rugsėjo 29 – spalio 9 d. vyksta Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) Generalinės asamblėjos, kuriose kartu su Kultūros ministerijos ir Lietuvos Respublikos nuolatinės atstovybės Ženevoje atstovais dalyvauja Valstybinio patentų biuro (VPB) direktoriaus  pavaduotoja Lina Mickienė ir Teisės ir tarptautinių reikalų skyriaus vedėja Dovilė Tebelškytė.

PINO Generalinės asablėjos yra aukščiausias PINO valdymo organas, jų metu sprendžiami svarbiausi šios organizacijos valdymo, teisėkūros, planavimo ir biudžeto klausimai. Šiais metais tarp svarbiausių aptariamų klausimų – PINO biudžeto 2020-2021 m. tvirtinimas, PINO Generalinio direktoriaus rinkimų procedūrų 2020 metais pristatymas, mandatų PINO komitetams suteikimas, taip pat vyks derybos dėl Dizaino teisės sutarties ir Transliuojančiųjų organizacijų apsaugos sutarties, PINO išorinių tarnybų steigimo.


PINO Generalinių asamblėjų metu VPB atstovai pirmininkaus Šiaurės ir Baltijos valstybių patentų tarnybų vadovų susitikimui, susitiks su PINO darbuotojais dvišalio bendradarbiavimo tarp VPB ir PINO klausimais.


Rasti daugiau informacijos apie PINO veiklą ir stebėti PINO Generalinių asamblėjų darbą galite čia.