BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vilniuje susitiko Šiaurės ir Baltijos šalių prekių ženklų ir dizaino ekspertai

Data

2019 12 03

Įvertinimas
1
Europos-8-salys-03.png

2019 m. lapkričio 28-29 d. Vilniuje vyko Šiaurės ir Baltijos šalių prekių ženklų ir dizaino ekspertų susitikimas, kuriame dalyvavo nacionalinių Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Danijos, Švedijos, Norvegijos ir Islandijos pramoninės nuosavybės apsaugos tarnybų prekių ženklų ir dizaino specialistai.
Susitikimo metu aptartos šių metų nacionalinės prekių ženklų ir dizaino registravimo tendencijos bei naujienos teisėkūros srityje; aptarti tarnybų pasiekimai ir iššūkiai, diskutuota ženklų ir dizaino registravimo praktikoje kylančiais probleminiais klausimais ir pasidalinta gerąja patirtimi šioje srityje.
Šis susitikimas užbaigė šių metų Šiaurės ir Baltijos šalių pramoninės nuosavybės apsaugos tarnybų vadovų, patentų, prekių ženklų ir dizaino, komunikacijos specialistų susitikimų seriją Lietuvoje. Kitais metais Šiaurės ir Baltijos šalių pramoninės nuosavybės apsaugos tarnybų kolegų susitikimų organizavimo estafetė perduota Latvijai.