BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos moksleivei įteiktas PINO apdovanojimas

Data

2022 06 06

Įvertinimas
4
Evenika-Meksraityte-cover.jpg

Š.m. birželio 6 d., Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje buvo įteiktas Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) apdovanojimas šios gimnazijos 12 kl. moksleivei Evenikai Mekšraitytei už jos darbą „Mikroorganizmai ant paliktos kramtomosios gumos. Natūralios antibakterinės gumos gamyba“ (darbo vadovė Daiva Paškauskienė). Šis darbas buvo nominuotas Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo metu.

PINO specialaus apdovanojimo steigimo tikslas − skatinti moksleivius kurti, atlikti mokslinius tiriamuosius ir praktinį pritaikomumą turinčius darbus bei supažindinti su intelektinės nuosavybės svarba.

Daugiau informacijos apie konkursą ir nominantus: https://vpb.lrv.lt/lt/naujienos/jaunosios-mokslininkes-is-vilkaviskio-ausros-gimnazijos-darbas-bus-teikiamas-pino-apdovanojimui.