Skelbiami intelektinės nuosavybės išankstinės diagnozės (IP Scan) paslaugą MVĮ teiksiantys intelektinės nuosavybės ekspertai

Data

2022 01 12

Įvertinimas
2
IP-Scan-ekspert-cover.png

2022 m. sausio 10 d. startavo Europos Komisijos ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos „Mažų ir vidutinių įmonių fondo“ projektas, kurio metu, be kita ko, mažos ir vidutinės įmonės (toliau – MVĮ) gali kreiptis dėl 90 proc. intelektinės nuosavybės išankstinio nustatymo paslaugų („IP Scan“) kainos kompensacijos. IP Scan paslaugos nauda – MVĮ turimų ir kuriamų intelektinės nuosavybės objektų išankstinis įvertinimas ir išsamios rekomendacijos dėl efektyviausios šių objektų apsaugos būdų ir kelių.

Šią paslaugą teiks Valstybinio patentų biuro direktorės 2022 m. sausio 12 d. įsakymu Nr. 3R-4 „Dėl Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos projekto „Mažų ir vidutinių įmonių fondas“ intelektinės nuosavybės išankstinės diagnozės paslaugos teikimo Lietuvos ekspertų sąrašo patvirtinimo“ patvirtinti intelektinės nuosavybės srities ekspertai.

Su sąraše esančiais ekspertais ir jų kompetencija bei turima patirtimi intelektinės nuosavybės srityje galite susipažinti čia.

MVĮ dėl minėtos paslaugos suteikimo gali kreiptis į bet kurį sąraše esantį ekspertą, kuris, pasirašęs konfidencialumo susitarimą ir įvertinęs MVĮ turimą IN portfelį, parengs rekomendacijas dėl naudingiausių įmonei sprendimų saugant sukurtą ar kuriamą intelektinę nuosavybę.

Kviečiame MVĮ pasinaudoti šia galimybe ir tinkamai apsaugoti savo intelektinę nuosavybę!

Dėl papildomos informacijos ar kilus klausimams, galite kreiptis tiesiogiai į ESINT – information@euipo.europa.eu arba į Valstybinį patentų biurą – mviprojektas@vpb.gov.lt.