BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame į seminarą apie gaminio dizainą

Data

2019 11 27

Įvertinimas
3
Gaminio-dizainas-01.jpg

 

Valstybinis patentų biuras 2019 m. gruodžio 5 d. kviečia į seminarą tema GAMINIO DIZAINAS: MENAS AR (IR) RINKODAROS PRIEMONĖ?

Praūžus nacionaliniams ir tarptautiniams dizaino apdovanojimams, kviečiame susitikti su gamintojais, dizaino kūrėjais ir rinkodaros specialistais ir padiskutuoti kodėl dizainas toks svarbus šiandienos rinkodaroje: kaip gamintojai išnaudoja gaminio dizainą vartotojui pasiekti ir kaip vartotojas (sąmoningai ar nesąmoningai) renkasi gaminius milžiniškoje šiandienos pasiūloje.

Ar vartotojo patirtį renkantis dizainą galima modifikuoti? Ar dizainą vis dar kuria žmonės žmonėms – kokia dirbtinio intelekto įtaka kuriant ateities dizainą? Susitikime ir padiskutuokime.

Dalyvavimas seminare nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas.
 
Seminaro dalyvius kviečiame ir bendrų pietų, neformalioms diskusijoms.

Renginio programą rasite čia.

Užsiregistravusių seminaro dalyvių skaičiui pasiekus maksimalų planuotą, registracija į renginį stabdoma. Dėkojame už aktyvumą ir kviečiame dalyvauti kituose mūsų renginiuose.