Regionuose diskutuota prekių ženklų ir dizaino apsaugos klausimais

Data

2019 04 04

Įvertinimas
4

Valstybinis patentų biuras (VPB) sausio – kovo mėnesiais Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Tauragėje surengė apskritojo stalo diskusijas prekių ženklų ir dizaino apsaugos klausimais.  

Kokie prek ženklų apsaugos Lietuvoje ir Europos Sąjungoje privalumai bei skirtumai? Kiek kainuoja prekių ženklo ar dizaino apsauga visoje Lietuvoje ir Europos Sąjungoje? Šie ir daugelis kitų klausimų, susijusių su prekių ženklų ir dizaino apsaugos aspektais, nuskambėjo auditorijose į kuriuos atsakymus pateikė VPB atstovai.  

Susitikimuose pristatytos prekių ženklų ir dizaino teisinės apsaugos galimybės Lietuvoje ir Europos Sąjungoje ir pasidalinta žiniomis, kaip naudotis VPB, ES intelektinės nuosavybės tarnybos, Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos prekių ženklų ar dizaino duomenų bazėmis, atliekant prekių ženklų ar dizaino paieškas. Taip pat dalyviai supažindinti su naujausiais pasikeitimais pramoninės nuosavybės apsaugos srityje. 

Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su ES intelektinės nuosavybės tarnyba ir VšĮ „Versli Lietuva“ aktyvaus verslo erdvėmis „Spiečius“.

Nuotraukos šaltinis: VPB archyvas.