Pasirašytas memorandumas tarp Valstybinio patentų biuro ir Ukrainos ekonominės plėtros ir prekybos ministerijos

Data

2018 09 24

Įvertinimas
4
IMG_20180924_143421.jpg
Lietuvos nuolatinis atstovas prie JT biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje ambasadorius Andrius Krivas, Lietuvos Respublikos Valstybinio patentų biuro direktorius Arūnas Želvys, Ukrainos ekonominės plėtros ir prekybos ministerijos ministro pavaduotojas Mykhailo Titarchuk, Ukrainos nuolatinis atstovas prie JT biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje ambasadorius Yurii Klymenko.

Šiandien, rugsėjo 24 d., Ženevoje (Šveicarija) pasirašytas tarpusavio susitarimo memorandumas tarp Valstybinio patentų biuro (VPB) ir Ukrainos ekonominės plėtros ir prekybos ministerijos (UEPPM). Šiuo memorandumu bus siekiama skatinti prekybinį – ekonominį ir mokslinį – techninį Ukrainos ir Lietuvos Respublikos bendradarbiavimą.

Šio memorandumo tikslas – sukurti bendradarbiavimo mechanizmus, skirtus skatinti su intelektinės nuosavybės teisine apsauga susijusių priemonių įgyvendinimą, remiantis abipuse nauda, lygybe ir laikantis šalių valstybių teritorijose galiojančių teisės aktų ir tarptautinių sutarčių, kurias yra sudariusios abiejų šalių valstybės.

Pasirašius memorandumą numatoma bendradarbiauti intelektinės nuosavybės informacijos panaudojimo klausimais, keistis informacija, mokslinėmis žiniomis, patirtimi, organizuoti ir dalyvauti organizuojant su intelektinės nuosavybės apsauga susijusius renginius.

Memorandumas (lietuvių kalba)

Memorandumas (ukrainiečių kalba)

Memorandumas (anglų kalba)

Nuotraukos šaltinis: VPB archyvas.