Nemokamos ekspertų konsultacijos – balandžio 26 dieną

Data

2019 04 15

Įvertinimas
4

Pasaulinės intelektinės nuosavybės dieną (balandžio 26 d.) Valstybinis patentų biuras minės į konsultacijas pakviesdamas startuolius, dizainerius, inovatorius, pradedančius verslininkus ar jaunuosius mokslininkus.

Pramoninės nuosavybės informacijos skyriaus vedėja Kristina Vilkienė įsitikinusi, kad nors suvokimas apie intelektinės nuosavybės apsaugą visuomenėje gana aukštas, tačiau dažnam startuoliui ar kūrėjui pritrūksta gilesnių žinių apie apsaugos būdus ir galimybes. „Pradedančiam verslininkui ar labiau kūrybinių idėjų generavimu užsiimančiam žmogui, teisiniai intelektinės apsaugos aspektai gali būti painūs ir ne iki galo aiškūs, todėl pasitaiko, kad sukurto prekių ženklo ar dizaino apsauga susirūpinama gerokai vėliau negu pats produktas ar verslas tampa matomas rinkoje“, - sako K. Vilkienė.

K. Vilkienė ragina startuolius, dizainerius bei jaunuosius mokslininkus pasinaudoti proga bei gauti tiksliausią ir išsamiausią informaciją iš  ekspertų, kurių tiesioginis darbas – paraiškų ekspertizė ir vertinimas. „Patentų biuras kasdien teikia konsultacijas gyvai, telefonu bei elektroniniu paštu, daug informacijos galima rasti interneto svetainėje, tačiau siūlau pasinaudoti proga Jums rūpimus klausimus aptarti gyvai su biuro ekspertu“, - kviečia VPB atstovė.

Biuro ekspertų komanda visą dieną bus pasiruošusi nemokamai konsultuoti iš anksto užsiregistravusiuosius.

Registracijos formą rasite čia: https://goo.gl/forms/1P0GCfE3ytWlVtoj1

Iliustracijos šaltinis: www.canva.com