Kviečiame pasinaudoti naujuoju WIPO IP Diagnostics įrankiu

Data

2021 10 06

Įvertinimas
0
WIPO-IP-Diagnostics.png

Pristatome naująjį Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos įrankį – WIPO IP Diagnostics. Šis nemokamas virtualus įrankis skirtas smulkiajam verslui pačiam savarankiškai įsivertinti turimą intelektinės nuosavybės turtą ir nustatyti būdus kaip valdyti šį turtą.

WIPO IP Diagnostics įrankiu labai paprasta naudotis. Konkrečios įmonės intelektinės nuosavybės vertinimas atliekamas klausimyno forma. Klausimynas susideda iš kelių skyrių, kuriuose bus užduodami klausimai įvairiomis intelektinės nuosavybės temomis (pvz., inovatyvūs produktai, prekių ženklai, dizainas, licencijavimas ir kt.). Užbaigus skyrių, bus automatiškai sukurta ataskaita, kurioje pateikiamos rekomendacijos ir papildoma informacija apie intelektinės nuosavybės ir verslo konkurencingumą. Ši ataskaita galės būti panaudota įmonės intelektinės nuosavybės strategijos kūrimui ir tolimesniam jos vystymui.

Kviečiame Jus į WIPO IP Diagnostics įrankio pristatymą, kuris įvyks š.m. lapkričio 9 d.

Registruotis į renginį galite čia: https://www.wipo.int/registration/en/form.jsp?meeting_id=65728 (kodas: KBT543EDS8).

Norite apsaugoti savo prekių ženklą ar dizainą? Spalio mėnesį galite pasinaudoti Europos Komisijos ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos inicijuotu „SME Fund“ projektu, skirtu kompensuoti dalį patirtų intelektinės nuosavybės apsaugos išlaidų. Daugiau informacijos apie projektą: https://vpb.lrv.lt/lt/aktualu/islaidu-in-objektu-apsaugai-kompensavimas.