Kviečiame į 13-ąją AIPPI Baltijos šalių konferenciją apie intelektinę nuosavybę „Pasaulis Baltijos šalyse – Baltijos šalys Pasaulyje“

Data

2022 05 17

Įvertinimas
0
The-13th-baltic-conf-on-ip-cover.png

Vertindami intelektinės nuosavybės teises kaip inovacijų visuomenės ekonomikoje ir moksle plėtros variklį konferencijos organizatoriai tiki dialogo, demokratijos ir abipusio taikaus bendradarbiavimo būtinybe ir kviečia kiekvieną intelektinės nuosavybės srities profesionalą solidarizuotis ir dalyvauti jau 13-ą kartą rengiamoje AIPPI Baltijos šalių konferencijoje apie intelektinę nuosavybę.

Konferencijoje bus aptariamos naujausios pasaulinės intelektinės nuosavybės apsaugos tendencijos ir jų įtaka Baltijos valstybėms. Žinomi viešojo ir privataus sektoriaus pranešėjai pateiks savo įžvalgas apie bendrąjį patentą, išradimo apsaugos skirtumus ES ir JAV, ES dizaino reformą, tvarios pakuotės dizaino iššūkius, naujas žaliųjų prekių ženklų tendencijas, taip pat tarptautinių prekių ženklų registravimą ir naudojimą vietinėse rinkose. Konferencijos dieną užbaigs Baltijos valstybių verslo atstovų diskusija apie iššūkius, su kuriais susiduriama saugant savo intelektinę nuosavybę visame pasaulyje. Renginyje planuoja dalyvauti ir VPB ekspertai. Visa konferencijos programa ir dalyvavimo detalės www.ipbalticconference.lt.

REGISTRACIJA www.ipbalticconference.lt.

Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras yra nefinansuojantis renginio partneris.