2024-01-25

Kviečiame dalyvauti Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) organizuojamame konkurse „2024 WIPO Global Awards“

Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacija (toliau – PINO) kviečia mažas ir vidutines įmones (MVĮ) dalyvauti 2024 metų PINO Globalių apdovanojimų (,,2024 WIPO Global Awards“) konkurse. Šiais metais konkurse taip pat gali dalyvauti ir startuoliai!

Šių apdovanojimų programa yra paremta viena iš svarbiausių PINO misijų – užtikrinti, kad intelektinė nuosavybė būtų remiama naujovių ir kūrybiškumo. Šie apdovanojimai skirti tiems, kurių įgūdžiai prisideda prie pažangos ir žmonijos gerovės užtikrinimo.

Nugalėtojai gaus kvietimą dalyvauti Pasaulinėje apdovanojimų ceremonijoje PINO Generalinėje Asamblėjoje Ženevoje ir asmeninę PINO mentorystės programą, skirtą toliau stiprinti intelektinės nuosavybės naudojimą.

Paraiškas galima teikti iki š.m. kovo 31 d. ir jų laukiama iš MVĮ ir startuolių, veikiančių bet kuriame veiklos sektoriuje bei naudojančių visų formų intelektinę nuosavybę – nuo autorių teisių iki prekių ženklų, patentų ir geografinių nuorodų.

Daugiau informacijos, reikalavimus dalyviams ir registraciją rasite čia: https://www.wipo.int/global-awards/en/.