Kviečiame dalyvauti konsultacijoje dėl intelektinės nuosavybės teisių apsaugos užtikrinimo už ES ribų

Data

2019 04 15

Įvertinimas
2

Europos Komisija paskelbė viešą konsultaciją, siekdama įvertinti intelektinės nuosavybės teisių apsaugos užtikrinimą už Europos Sąjungos ribų. Atsakydami į viešosios konsultacijos klausimus galite pareikšti savo nuomonę apie dabartinę intelektinės nuosavybės teisių apsaugos situaciją ne ES šalyse.

Europos Komisijos intelektinės nuosavybės teisių apsaugos konsultacijų tikslas – nustatyti šalis, už ES ribų, kuriose intelektinės nuosavybės apsaugos užtikrinimas kelia didžiausią susirūpinimą ir taip sudaryti atnaujintą vadinamųjų prioritetinių šalių sąrašą. Tai padės Europos Komisijai sutelkti pastangas ir išteklius šiose šalyse, siekiant gerinti intelektinės nuosavybės teisių apsaugą visame pasaulyje.

Dalyvauti konsultacijose galite užpildydami klausimyną internete. Konsultacijos vyks iki 2019 m. gegužės 26 d.

Remiantis 2018 m. ES paskelbta apžvalga dėl intelektinės nuosavybės teisių apsaugos užtikrinimo trečiosiose šalyse buvo išskirtos trys prioritetinių šalių grupės, kuriose intelektinės nuosavybės teisių apsauga kelia didžiausią susirūpinimą. Pirmoji grupė – Kinija, antroji – Argentina, Indija, Indonezija, Rusija, Turkija, Ukraina, trečioji – Brazilija, Ekvadoras, Malaizija, Meksika, Filipinai, Tailandas ir Jungtinės Amerikos Valstijos.

Iliustracijos šaltinis: www.canva.com