Kosta Rika, Hondūras, Salvadoras ir Urugvajus prisijungė prie lyderiaujančių paieškų sistemų

Data

2018 08 10

Įvertinimas
0
Tools.jpg

Liepos 30 d. Urugvajaus Nacionalinė pramoninės nuosavybės direkcija (DNPI) prisijungė prie TMview ir Designview paieškos sistemų.

Liepos 30 d. Hondūro  Generalinė intelektinės nuosavybės direkcija (DIGEPIH) prisijungė prie Designview paieškos sistemų.

Taip pat liepos 30 d. Salvadoro Nacionalinis registrų centras (CNR) ir Kosta Rikos Respublikos nacionalinis registrų centras (RNPCR) prisijungė prie TMclass paieškos sistemų.

Po Urugvajaus prisijungimo TMview paieškos sistema dabar talpina duomenis iš 67 šalių. Po Hondūro prisijungimo Designview paieškos sistema talpina duomenis iš 67 šalių.

Prisijungus Urugvajui, Salvadorui ir Kosta Rikai TMclass jungia net 70 nacionalinių ir regioninių Intelektinės nuosavybės biurų.

Prisijungus Kosta Rikai jau trys ne Europos Intelektinės nuosavybės biurai naudojasi TMclass duomenų baze.

Prisijungus Urugvajui TMview duomenų bazė pasipildė daugiau nei 325 tūkst. prekių ženklų. Šiuo metu joje galima rasti daugiau nei 51,1 mln. prekių ženklų. Designview paieškos sistema šiuo metu talpina daugiau nei 13,9 mln., taip pat ir daugiau nei 1200 dizainų iš Urugvajaus bei daugiau nei 400 iš Hondūro.

Nuo TMview įdiegimo 2010 m. balandį šioje sistemoje iš viso įvykdytos 44,9 mln. vartotojų paieškos iš 166 skirtingų šalių. Daugiausiai paieškų atliko lankytojai iš Ispanijos, Kinijos, Vokietijos. Desingview nuo įdiegimo 2012 m. lapkričio 19 d. sulaukė 3,9 milijono paieškų iš 163 skirtingų šalių, daugiausia paieškų sulaukta iš Jungtinės Karalystės, Vokietijos ir Kinijos.

Prisijungusieji prie TMclass paieškos sistemos gali gauti informaciją bet kuria iš 44 kalbų.

Kosta Rikos, Hondūro, Salvadoro ir Urugvajaus integracija yra Europos komisijos ir Europos Sąjungos Intelektinės nuosavybės biuro  programos Intelektinė nuosavybė Lotynų Amerikoje rezultatas.

Daugiau informacijos rasite: www.tmdn.org ir www.ipkey.eu