BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Jaunojo dizainerio prizas 2020

Data

2020 07 03

Įvertinimas
1
jd10-prizas-01.png

Jau dešimtą kartą Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centro surengtų „Jaunojo dizainerio prizo 2020“ apdovanojimų metu paaiškėjo geriausi šių metų Lietuvos jaunieji dizaineriai keturiose kategorijose.

Visus konkurso nugalėtojus galite rasti čia:

 

Jaunojo dizainerio prizo laimėtojai siūlo nusipirkti laimės

Vilniaus dailės akademijos (VDA) Dizaino inovacijų centro rengiamas konkursas „Jaunojo dizainerio prizas“ šiemet sulaukė mažiau paraiškų, nei įprastai, tačiau kiekybė ir kokybė nėra sinonimai. Tai patvirtina VDA parodų salėje „Titanikas“ eksponuojami stipriausi šių metų mados, produkto, komunikacijos ir tyrimų dizaino darbai, vėliau persikelsiantys į virtualią parodą tarptautinėje dizaino platformoje „Dezeen“.

www.vz.lt

VPB kartu su ESINT įteikė papildomus specialiuosius prizus visose 4 kategorijose:

  • Paulina Bradūnaitė (produkto dizainas);
  • Ada Rotomskytė (komunikacijos dizainas);
  • Ieva Laskevičiūtė (mados dizainas);
  • Greta Ūbaitė (dizaino tyrimai).

VPB direktoriaus pavaduotoja Lina Mickienė, dalyvavusi vertinimo komisijos darbe, sako, kad šie apdovanojimai turėtų skatinti kūrėjus ne tik kurti, bet ir apsaugoti savo kūrybą, kadangi dažnai jauni žmonės kuria vedami idėjos ir nepagalvoja, kad ateityje jų kūriniai gali tapti verslu. L.Mickienė taip pat primena, kad tiek Lietuvoje, tiek Europoje užregistruota nuosavybė leidžia apsaugoti, o vėliau ir komercializuoti savo kūrybos rezultatą.