2024-01-24

Įvyko jau tradicija tapę praktiniai mokymai teisėsaugos pareigūnams

LR Valstybinis patentų biuras (VPB), bendradarbiaudamas su Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba (ESINT), sausio 18-19 dienomis surengė įsimintiną seminarą ir praktinius mokymus „Darknet: intelektinės nuosavybės iššūkiai internete?“, skirtus Lietuvos teisėsaugos pareigūnams.

Renginyje pranešimus pristatė ir nepaprastai vertinga patirtimi pasidalino keturi savo srities ekspertai iš ESINT, Ukrainos ekonominio saugumo biuro Voluinės srities teritorinio skyriaus vadovas, Ukrainos nacionalinio intelektinės nuosavybės ir inovacijų biuro intelektinės nuosavybės teisių stebėjimo centro vadovė, aukščiausio lygio atstovai iš Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros, Lietuvos kriminalinės policijos biuro, Lietuvos teismo ekspertizės centro, Lietuvos radijo ir televizijos komisijos ir Domreg.

Šis renginys pasitarnavo ne tik kaip platforma keistis žiniomis, bet ir puikus pavyzdys sėkmingo tarpinstitucinio ir tarptautinio bendradarbiavimo.

Dėkojame visiems dalyviams už aktyvų įsitraukimą, žingeidumą bei VPB kolegoms už nepriekaištingą seminaro organizavimą.

Kartu mes darome didelį indėlį stiprinant intelektinės nuosavybės teisių apsaugą ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu lygmeniu, skatinant teisėsaugos efektyvumą.