BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Intensyvūs Europos patentų sistemos mokymai

Data

2019 09 11

Įvertinimas
2

Strasbūro universiteto Tarptautinės intelektinės nuosavybės studijų centras (CEIPI), bendradarbiaudamas su Lietuvos patentinių patikėtinių institutu (LPPI), nuo 2020 m. sausio mėn. iki 2021 m. Lietuvoje organizuoja intensyvius mokymo apie Europos patentų sistemą kursus. Šie sistemingi ir išsamūs patentų teisės pagrindų bei praktikos Europos patentų teisės srityje kursai skirti būsimiems patentų srities specialistams.
 
CEIPI vykdomi Europos patentų mokymai sėkmingai įgyvendinami beveik 40-yje Europos miestų, pirmą kartą Lietuvoje buvo suorganizuoti jau 2017/2018, juose dalyvavo 10 klausytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos.

Valstybinis patentų biuras palaiko šią patentų profesionalų rengimo iniciatyvą bei rekomenduoja visiems, kurie domisi intelektinės nuosavybės apsauga, nori įgyti specialiųjų žinių ypač patentų klausimais ar  rinktis patentinio patikėtinio profesiją, dalyvauti šiuose mokymuose.

Išsami informacija apie kursus

Priėmimo forma

Dėl registracijos ir papildomos informacijos prašome kreiptis el. paštu [email protected]