Finansinė parama mažoms ir vidutinėms įmonėms, kuriančioms ir norinčioms apsaugoti savo intelektinę nuosavybę – II ketvirčio apžvalga

Data

2022 08 08

Įvertinimas
0
MVI-fondas-II-ketvirtis.png

Europos Komisijos ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos (ESINT) vykdomas Mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) fondo projektas sulaukia vis daugiau dėmesio ir verslas aktyviai naudojasi finansine parama, skirta intelektinės nuosavybės apsaugai.

Per II-ąjį šių metų ketvirtį galimybe gauti finansinę paramą pasinaudojo jau beveik 6300 Europos Sąjungos MVĮ (iš viso prašymų gauti finansinę paramą šiais metais jau yra pateikę 15 000 Europos Sąjungos MVĮ).

Norime pasidžiaugti, kad Lietuvos MVĮ taip pat aktyviai dalyvauja MVĮ fondo projekte ir per I-II šių metų ketvirtį Lietuvos MVĮ yra pateikusios jau 472 prašymus kompensacijai gauti, iš jų 239 prašymus per II-ąjį ketvirtį. Daugiausia prašymų kompensacijai gauti pateikė mikro įmonės, už jų rikiuojasi mažos įmonės ir vidutinės įmonės.

MVĮ projektas tęsiasi, todėl kviečiame Lietuvos mažas ir vidutines įmones pasinaudoti šia puikia galimybe apsaugoti savo intelektinę nuosavybę pigiau, nes šiais metais kompensacijos dydžiai dar didesni nei pernai. Pasinaudojus MVĮ fondo parama, jūs galite susigrąžinti:

  • 90 proc. IP Scan paslaugos išlaidų.
  • 75 proc. ES, nacionalinio, regioninio lygmens prekių ženklų ir dizaino mokesčių sumos.
  • 50 proc. tarptautinio prekių ženklo ir dizaino mokesčių sumos.
  • 50 proc. nacionalinio lygmens patentų mokesčių sumos.

Dalyvauti projekte labai paprasta, o nauda didelė, tad nepraleiskite progos laiku ir tinkamai apsaugoti savo intelektinę nuosavybę.

Daugiau informacijos apie šį projektą: https://vpb.lrv.lt/lt/aktualu/mvi-fondo-projektas-mazoms-ir-vidutinems-imonems-norincioms-apsaugoti-savo-in-2022-2024-metams.

Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis tiesiogiai į ESINT adresu: [email protected] arba į Valstybinį patentų biurą adresu: [email protected].

APSAUGOKITE SAVO INTELEKTINĘ NUOSAVYBĘ PIGIAU!