BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dar dvi naujos paslaugos VPB elektroninių prašymų padavimo sistemoje

Data

2019 10 22

Įvertinimas
0
Astos-naudotas.png

Valstybinis patentų biuras (VPB), nuolat didindamas paslaugų prieinamumą elektroninėje erdvėje, įdiegė dar 2 naujas su prekių ženklų registravimo procesu susijusias paslaugas: galimybę patogiai sutrumpinti prekių ir (arba) paslaugų sąrašą bei galimybę atšaukti paraišką arba išregistruoti prekių ženklą.

Elektroninių prašymų padavimo sistemoje pareiškėjai gali patogiai atlikti eilę su prekių ženklo ar dizaino registracijos proceso valdymu susijusių veiksmų: užpildę vieną prašymą, gali atlikti pakeitimą ar pratęsti registracijos galiojimo terminą keliuose to paties savininko prekių ženkluose ar dizainuose. Be to, atnaujinta ir teisių perdavimo paslauga: vienu prašymu galite perduoti teises į kelis to paties savininko prekių ženklus ar dizainus (prašymuose galima pateikti net iki 20 prekių ženklų ar iki 50 dizaino pavyzdžių). Sistemoje taip pat įdiegta galimybė pateikti prašymą išduoti išrašą iš prekių ženklų ar dizaino registro, prekių ženklų ar dizaino liudijimo dublikatą ar paraiškos kopiją bei prekių ženklo prašymą įregistruoti licencinę sutartį. Be to, elektroninių prašymų padavimo sistemoje galite rasti visus ankščiau pateiktus prekių ženklų ar dizainų prašymus bei gauti informaciją iš VPB.

Elektroninių prašymų padavimo sistemą rasite čia: http://vpb.lrv.lt/prekiu-zenklai-1.