BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aptarti Valstybinio patentų biuro ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos bendradarbiavimo projektai ir bendradarbiavimo planai

Data

2019 09 30

Įvertinimas
4
EUIPO-experts-04.png

Rugsėjo 23 d. Valstybiniame patentų biure lankėsi Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos atstovai. Vizito metu buvo apžvelgti 2019 metais Lietuvoje įgyvendinamų projektų rezultatai, Europos Sąjungos pramoninės nuosavybės tarnybų  bendradarbiavimo  kryptys 2020 metams.  Taip pat aptartas viešai konsultacijai paskelbtas ESINT 2020-2025 metų strateginio plano projektas bei su jo įgyvendinimu susiję pokyčiai. 2019 m. lapkričio mėnesį ESINT Valdančiajai tarybai patvirtinus strateginį planą Lietuvoje bus tęsiami ir įgyvendinami nauji projektai, kurie prisidės prie prekių ženklų ir dizaino registravimo praktikos vienodinimo Europos Sąjungoje,  paslaugų tobulinimo,  visuomenės švietimo intelektinės nuosavybės klausimais.
Daugiau apie Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybą.
Daugiau apie VPB su ESINT įgyvendinamus projektus Lietuvoje.