Visos naujienos

wipo-green-cover.png
2022 06 29
Nauja svetainė, skirta ekologiškoms technologijoms IPO GREEN

Kasmet tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje vis daugiau kalbama apie ekologiją ir žaliąsias technologijas. Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacija pristato naują svetainę – IPO GREEN.

Viesieji-pirkimai-cover.png
2022 06 27
Skelbiamas viešųjų pirkimų konkursas: kviečiama atlikti studiją dėl intelektinės nuosavybės paskatų sistemos sukūrimo

Pirkimo objektas – Studijos dėl intelektinės nuosavybės kūrimo ir apsaugos paskatų parengimo paslaugos. Studija turi apimti visą intelektinės nuosavybės sritį, identifikuojant pačius svarbiausius aspektus, kurie turi įtakos valstybės ekonominei plėtrai ir pažangai.

Eurai-cover.png
2022 06 23
Nustatomos naujos ekvivalentinės sumos atliekant kai kuriuos veiksmus pagal Patentinės kooperacijos sutartį (PCT)

Nustatomos naujos PCT mokesčių, mokėtinų Pasaulio intelektinės nuosavybės tarnybos (PINO) Tarptautiniam biurui, atliekančiam priimančios tarnybos funkciją, ekvivalentinės sumos eurais.

IPforyou-seminar-22-06-30.jpg
2022 06 17
Kviečiame į VPB ir EUIPO nuotolinį seminarą „IP for you“

Birželio 30 d. 10 val. kviečiame į „IP for you“ nuotolinį seminarą, kurį organizuoja Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos valstybiniu patentų biuru.

domreg-cover.jpg
2022 06 15
Valstybinio patentų biuro atstovai pasveikino .lt domeną su 30-mečiu

30 metų .lt domeno sukakčiai pažymėti 2022 m. birželio 3 d. KTU Interneto paslaugų centro (DomReg) iniciatyva įvyko renginys, kuriame buvo apžvelgtas nueitas .lt domeno kelias, pagerbti .lt domenui padėję partneriai ir darbuotojai, pristatytos aktualios temos paslaugų teikėjams dėl domenų registravimo.

Elegant-navy-blue-job-cover.jpg
2022 06 10
„Gifted“: ginčas tarp Lietuvos universitetų

Valstybinio patentų biuro Apeliacinis skyrius rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo suinteresuoto asmens Kauno technologijos universiteto protestą Nr. PNZ-901 dėl pareiškėjo Vytauto Didžiojo universiteto prekių ženklo „gifted Tarptautinė Lietuvos-Izraelio ugdymo programa“ neregistravimo.

Padirbtos-prekes-cover.jpg
2022 06 08
Birželio 8-oji – Pasaulinė kovos su prekių klastojimu diena

Neoriginalios prekės – tai didžiulė grėsmė žmonių sveikatai, visuomenės saugumui ir sąžiningam verslui. Padirbtų prekių vartojimas kenkia ne tik šalies ekonomikai, verslo konkurencingumui, bet ir mažina darbo vietas didindamas valstybės išlaidas kovai su padirbinėjimu ir jo pasekmėms spręsti.

Evenika-Meksraityte-cover.jpg
2022 06 06
Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos moksleivei įteiktas PINO apdovanojimas

Š.m. birželio 6 d., Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje buvo įteiktas Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) apdovanojimas šios gimnazijos 12 kl. moksleivei Evenikai Mekšraitytei už jos darbą „Mikroorganizmai ant paliktos kramtomosios gumos. Natūralios antibakterinės gumos gamyba“ (darbo vadovė Daiva Paškauskienė).

EUIPO-programa-cover.png
2022 05 31
ESINT kviečia dalyvauti prekių ženklų ir dizaino mokymo programoje

Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba paskelbė kvietimą į prekių ženklų ir dizaino mokymo programą, kuri skirta profesionalams – intelektinės nuosavybės administratoriams, advokatų padėjėjams, įmonių darbuotojams, sprendžiantiems intelektinės nuosavybės klausimus.

Unitary-patent-cover.png
2022 05 25
Europos patentų tarnyba dalinasi „Bendro galiojimo Europos patento vadovo“ naujausiu leidimu

Šiuo vadovu siekiama įmonėms, išradėjams ir jų atstovams suteikti informaciją dėl Bendro galiojimo Europos patento gavimo procedūros, kai EPT išduoda atitinkamą Europos patentą remiantis Europos patentų konvencija...

Viesieji-pirkimai-cover.png
2022 05 19
Skelbiamas viešųjų pirkimų konkursas: kviečiama atlikti studiją dėl intelektinės nuosavybės paskatų sistemos sukūrimo

Pirkimo objektas – Studijos dėl intelektinės nuosavybės kūrimo ir apsaugos paskatų parengimo paslaugos. Studija turi apimti visą intelektinės nuosavybės sritį, identifikuojant pačius svarbiausius aspektus, kurie turi įtakos valstybės ekonominei plėtrai ir pažangai.

The-13th-baltic-conf-on-ip-cover.png
2022 05 17
Kviečiame į 13-ąją AIPPI Baltijos šalių konferenciją apie intelektinę nuosavybę „Pasaulis Baltijos šalyse – Baltijos šalys Pasaulyje“

13-oji AIPPI Baltijos šalių konferencija apie intelektinę nuosavybę „Pasaulis Baltijos šalyse – Baltijos šalys Pasaulyje“ po kelių metų pertraukos organizuojama Vilniuje.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 9 Pirmyn