Visos naujienos

Unitary-patent-cover.png
2022 05 25
Europos patentų tarnyba dalinasi „Bendro galiojimo Europos patento vadovo“ naujausiu leidimu

Šiuo vadovu siekiama įmonėms, išradėjams ir jų atstovams suteikti informaciją dėl Bendro galiojimo Europos patento gavimo procedūros, kai EPT išduoda atitinkamą Europos patentą remiantis Europos patentų konvencija...

Viesieji-pirkimai-cover.png
2022 05 19
Skelbiamas viešųjų pirkimų konkursas: kviečiama atlikti studiją dėl intelektinės nuosavybės paskatų sistemos sukūrimo

Pirkimo objektas – Studijos dėl intelektinės nuosavybės kūrimo ir apsaugos paskatų parengimo paslaugos. Studija turi apimti visą intelektinės nuosavybės sritį, identifikuojant pačius svarbiausius aspektus, kurie turi įtakos valstybės ekonominei plėtrai ir pažangai.

The-13th-baltic-conf-on-ip-cover.png
2022 05 17
Kviečiame į 13-ąją AIPPI Baltijos šalių konferenciją apie intelektinę nuosavybę „Pasaulis Baltijos šalyse – Baltijos šalys Pasaulyje“

13-oji AIPPI Baltijos šalių konferencija apie intelektinę nuosavybę „Pasaulis Baltijos šalyse – Baltijos šalys Pasaulyje“ po kelių metų pertraukos organizuojama Vilniuje.

EPOirEIB-cover.png
2022 05 16
EPT studija apie MVĮ vaidmenį kuriant giliųjų technologijų naujoves išmaniosiose prijungtosiose technologijose

Europos patentų tarnyba kartu su Europos investicijų banku paskelbė bendrą tyrimą „Giliųjų technologijų (angl. deep tech) naujovės išmaniosiose prijungtosiose technologijose: Europos ir Jungtinių Amerikos Valstijų MVĮ lyginamoji analizė“.

Apskr-stalo-diskusija-cover.png
2022 05 04
Kviečiame į VPB organizuojamą apskritojo stalo diskusiją „Kodėl verslui svarbi intelektinė nuosavybė?“

Intelektinė nuosavybė yra labai svarbi verslo kūrimo ir savirealizacijos priemonė. Intelektinės nuosavybės teisės ne tik leidžia sąžiningai verslui konkuruoti rinkoje, bet ir suteikia didelę ekonominę naudą ir grąžą intelektinės nuosavybės kūrėjams ir savininkams.

63-kamuoliukas-cover.png
2022 05 02
„63 KAMUOLIUKAS“ – skiriamojo požymio vertinimas

Lietuvos Respublikos valstybinio patentų biuro Apeliacinis skyrius rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo pareiškėjo UAB „OLIFĖJA“ apeliaciją Nr. ANZ-101 dėl Valstybinio patentų biuro sprendimo neregistruoti prekių ženklo „63 KAMUOLIUKAS“ (paraiškos Nr. 2021 0606) daliai 41 klasės paslaugų.

Geogr-nuorodu-sistema-bus-kuriama.png
2022 04 29
Europos Komisija stiprina Europos amatininkų ir pramonės gaminių apsaugą ES ir už jos ribų

Balandžio viduryje Europos Komisija pateikė pasiūlymą sukurti pirmąją sistemą, kuria bus siekiama apsaugoti intelektinę nuosavybę, susijusią su amatininkų ir pramonės gaminiais, gaminamais taikant originalią ir autentišką tradicinę tų regionų praktiką.

SME-Fund-I-ketv.png
2022 04 28
Finansinė parama mažoms ir vidutinėms įmonėms, kuriančioms ir norinčioms apsaugoti savo intelektinę nuosavybę – I ketvirčio apžvalga

Europos Komisija ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba ir šiais metais tęsia Mažų ir vidutinių įmonių fondo projektą, kuriuo siekiama suteikti finansinę paramą MVĮ, norinčioms apsaugoti savo intelektinę nuosavybę.

Teismu-praktikos-apz-cover.png
2022 04 27
Naujausia teismų sprendimų apžvalga

Parengėme 2022 m. I-ojo ketvirčio nacionalinių ir ES teismų praktikos pramoninės nuosavybės srityje apžvalgą.

Arnas-Karuzas-naudoti.png
2022 04 26
Širdies ultragarso tyrimą automatizavęs gydytojas kardiologas A. Karužas: į naujoves žiūrima kritiškai

Startuolį „Ligence“ įkūręs Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) medicinos studijų absolventas, gydytojas kardiologas Arnas Karužas leido pažvelgti į išradimų kūrėjų užkulisius.

esp-lic-sist-cover.png
2022 04 20
Europos Komisija kviečia teikti pasiūlymus dėl esminių standarto patentų licencijavimo sistemos tobulinimo

EK organizuoja viešąją konsultaciją dėl esminių standarto patentų sistemos tobulinimo ir iki 2022 m. gegužės 9 d. kviečia viešojo ir privataus sektoriaus atstovus teikti savo nuomonę, atsiliepimus ir pastebėjimus šiuo klausimu.

Sv-Velykos-atejo_cover.png
2022 04 17
Sveikinimas Šv. Velykų proga

Sveikinime Šv. Velykų proga!

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 8 Pirmyn