BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

Ok-brows-cover.png
2023 01 26
VPB Apeliacinio skyriaus praktika: domeno ir prekių ženklo santykis

Lietuvos Respublikos valstybinio patentų biuro Apeliacinis skyrius išnagrinėjo suinteresuoto asmens D. Alijošiaus protestą dėl pareiškėjo UAB „Rondinė“ prekių ženklo „OK BROWS“ neregistravimo ir nusprendė protestą atmesti ir registruoti prekių ženklą „OK BROWS“.

SME_fund_jan_2023_1-cover.png
2023 01 23
2023 metais tęsiamas 25 mln. Eur vertės MVĮ fondo projektas skirtas mažoms ir vidutinėms įmonėms, norinčioms apsaugoti savo intelektinę nuosavybę

Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba kartu su Europos Komisija 2023 metais tęsia projektą, skirtą suteikti finansinę paramą mažoms ir vidutinėms įmonėms, norinčioms apsaugoti ir efektyviai valdyti savo intelektinę nuosavybę.

WIPO-Global-Awards-cover.png
2023 01 17
Kviečiame dalyvauti 2023 metų PINO Globalių apdovanojimų konkurse

Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacija kviečia mažas ir vidutines įmones iš viso pasaulio dalyvauti 2023 metų PINO Globalių apdovanojimų konkurse.

wipo-das-cover.png
2023 01 09
VPB tapo PINO skaitmeninės prieigos paslaugos sistemos (DAS) nare

Nuo 2023 m. sausio 1 d. VPB oficialiai tapo Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos skaitmeninės prieigos paslaugos sistemos, skirtos keistis prioritetinių paraiškų dokumentais, nare.

MVI-projekto-apzvalga-01.png
2023 01 02
Antrus metus Lietuvos smulkus ir vidutinis verslas - tarp aktyviausiai pasinaudojusių MVĮ fondo projekto, skirto įmonėms, kuriančioms ir norinčioms apsaugoti savo intelektinę nuosavybę, parama

Baigėsi antrus metus iš eilės įgyvendinamas Europos Komisijos ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos projektas, skirtas suteikti finansinę paramą mažoms ir vidutinėms įmonėms, ...

Patentu-portalo-cover.png
2022 12 27
Įdiegtas naujas Patentų savitarnos portalas

Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras, siekdamas didinti suinteresuotiems asmenims teikiamų paslaugų kokybę ir gerinti elektroninių paslaugų prieinamumą, įdiegė naują Patentų savitarnos portalą, skirtą patentų paraiškų ir kitų, su išradimais susijusių prašymų ir dokumentų pateikimui elektroniniu būdu VPB.

Kaledinis-sveikinimas-2022.png
2022 12 24
Su šventėmis!

Natura-vs-Naturals-cover-2.jpg
2022 12 08
VPB Apeliacinio skyriaus sprendimas dėl ankstesnių ženklų naudojimo

Lietuvos Respublikos valstybinio patentų biuro Apeliacinis skyrius išnagrinėjęs suinteresuoto asmens ACEITERA GENERAL DEHEZA S.A. protestą dėl prekių ženklo „Naturals Sunflower Oil Refined“, priėmė sprendimą neregistruoti prekių ženklo „Naturals Sunflower Oil Refined“, nes jis klaidinamai panašus į ankstesnius suinteresuoto asmens prekių ženklus „Natura”.

Kova-su-klastotemis-01.png
2022 12 01
Konferencija „Kova su klastotėmis – kaip nugalėti ir išlikti“

Siekiant edukuoti visuomenę bei verslą kovos su klastotėmis klausimais, Valstybinis patentų biuras, bendradarbiaudamas su Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba 2022 m. lapkričio 29 d. surengė konferenciją „Kova su klastotėmis – kaip nugalėti ir išlikti?”.

Cekis-01-cover.png
2022 11 28
MVĮ fondo naujienos – stabdomas čekio 1 finansavimas!

Lapkričio 29 d. yra paskutinė kreipimosi dėl Mažų ir vidutinių įmonių fondo Čekio 1 (IP scan paslaugai, prekių ženklams ir dizainui) kompensacijos diena.

Engelman-cover.png
2022 11 21
Priimtas VPB Apeliacinio skyriaus sprendimas dėl nacionalinio prekių ženklo reputacijos

Lietuvos Respublikos valstybinio patentų biuro Apeliacinis skyrius 2022 m. spalio 11 d. išnagrinėjęs suinteresuoto asmens AB „Volfas Engelman“ protestą Nr. PNZ-914 dėl UAB „Manjana“ prekių ženklo „Volfo fabrikas“ (paraiškos Nr. 2021 1167), priėmė sprendimą neregistruoti prekių ženklo „Volfo fabrikas“, kadangi tokio ženklo ...

Cover-konf-vpb.png
2022 11 17
Kviečiame į konferenciją „Kova su klastotėmis – kaip nugalėti ir išlikti?“

2022 m. lapkričio 29 d. vyks konferencija „Kova su klastotėmis – kaip nugalėti ir išlikti?“. Ją organizuoja Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras, bendradarbiaudamas kartu su Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba pagal dvišalį bendradarbiavimo susitarimą.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 9 Pirmyn