BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pareiškėjai vis dar sulaukia klaidinančių sąskaitų

Pareiškėjai vis dar sulaukia apgaulingų prašymų sumokėti mokesčius už pramoninės nuosavybės objektų registravimą – tai patvirtina ir pastarasis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) atvejis.

Dažniausiai tokius nepagrįstus prašymus sumokėti mokesčius gauna tarptautinių patentų paraiškų, Europos Sąjungos prekių ženklų, tarptautinių dizainų ar tarptautinių ženklų registracijų pareiškėjai. Informaciją apie tokių prašymų siuntėjų sąskaitų nr. bei apgaulingų sąskaitų pavyzdžius rasite oficialiose pramoninės nuosavybės objektus registruojančių institucijų svetainėse (EPT, ESINT, PINO).

Raginame pareiškėjus išlikti budriems ir, kilus įtarimams dėl gautų prašymų sumokėti mokesčius už pramoninės nuosavybės objektų registravimą, kviečiame kreiptis į VPB telefonu 8 5 278 0290, el. paštu [email protected] arba į EPT, ESINT, PINO.

Daugiau apie apgaulingas sąskaitas skaitykite: http://bit.ly/2KFwqgC

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-05