>

6. Kokios tvarkos turiu laikytis norėdamas gauti MVĮ fondo projekto kompensaciją?

Kad galėtumėte pasinaudoti MVĮ fondu, turite:

 1. Susikurkite MVĮ fondo vartotojo paskyrą ESINT tinklalapyje.
  MVĮ fondo Vartotojo paskyroje suveskite reikalaujamus duomenis, pridėkite dokumentus ir pateikite paraišką dėl Jums aktualaus čekio (-ių) kompensacijai gauti.
 2. Sulaukite teigiamo ESINT sprendimo dėl čekio skyrimo (tai gali užtrukti iki 15 darbo dienų).
 3. Aktyvuokite čekį –
  1. Paduokite paraišką dėl prekių ženklo, dizaino, patento ar augalų veislės registravimo pasirinktai IN tarnybai arba kreipkitės į IP Scan ekspertą dėl intelektinės nuosavybės išankstinio nustatymo paslaugos (IP Scan) paslaugos;
  2. Sumokėkite prekių ženklo, dizaino, patento ar augalų veislės paraiškos padavimo ar IP Scan paslaugos suteikimo mokestį!
  3. Paduokite prašymą ESINT kompensacijai išmokėti, užpildydami MVĮ fondo vartotojo paskyroje kompensacijos prašymo formą (Reimbursement).
 4. Susigrąžinkite išlaidas.

* Pastaba. Čekis 1, Čekis 2, Čekis 3 galioja 2 mėnesius nuo čekio skyrimo dienos. Jeigu nespėjama aktyvuoti čekio per šį laikotarpį, nepasibaigus terminui MVĮ fondo projekto savitarnos sistemoje jo galiojimas gali būti pratęstas dar 2 mėnesiams. Čekis 4 galioja 2 mėnesius nuo čekio skyrimo dienos ir prireikus gali būti pratęstas dar 4 mėnesiams. Šiam čekiui nėra taikomas įgyvendinimo laikotarpis.

Savo čekį (-ius) būtinai panaudokite per jų galiojimo laikotarpį, tai yra aktyvuokite ir įgyvendinkite!

Jei aktualu! Aktyvavus savo čekį (-ius) prasidės įgyvendinimo laikotarpis, per kurį galima pateikti papildomas paraiškas dėl IN veiklos registravimo, kurioms taikomas Jums paskirtas čekis (pvz: pateikti prašymą dėl papildomo prekių ženklo, dizaino registravimo) bei prašyti kompensuoti papildomai patirtas išlaidas. Šis laikotarpis trunka:

 • 6 mėnesius, kai naudojamas čekis 1 ir čekis 2;
 • 12 mėnesių, kai naudojamas čekis 3;
 • Įgyvendinimo laikotarpis, kai naudojamas čekis 4, nėra taikomas.

Tik aktyvuoto (-ų) čekio(-ių) atveju, praėjus papildomoms septynioms kalendorinėms dienoms po čekio galiojimo „pabaigos datos“, galima prašyti mokėjimų, susijusių su IN veikla, kuri buvo įgyvendinta ir apmokėta iki įgyvendinimo laikotarpio pabaigos datos. Pasibaigus šiam laikotarpiui, nuoroda į elektroninę mokėjimo prašymo formą šiam konkrečiam čekiui bus išjungta.

mvi-new-02.png

Atnaujinimo data: 2024-01-19